HAU1 ivelina yordanova

СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ И МАРКЕТИНГ С РУМЪНСКИ ЕЗИК ЗА ГРАД СОФИЯПловдив- Радиново | Job ID 16268

  • Job ID 16268
  • Division Хладилници и фризери
  • Organization Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Area of employment Администрация
  • Country България
  • Entry level Млади специалисти
  • Type of contract пълен работен ден
  • Date of entry 01.09.2019

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора.

От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала.

Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Основни задължения

  • Комуникация с клиенти по мейл и телефон;
  • Изготвяне на поръчки, списъци за товарене, фактуриране;
  • Заявки за транспорт за експедиране на уреди с куриерски фирми;
  • Участва активно в подготовката на различни маркетингови активности за съответния регион : превод на текстове, редакция на каталози, сваляне на снимки и продуктови данни, поръчка/изписване/експедиране на рекламни материали и др.
  • Превод и редакция на маркетингови материали на румънски език (каталози, рекламни страници и др.);
  • Превод и редакция на текстове на румънски език за уеб сайт, фирмен блог и др. дигитални медии и платформи.

Изисквания

  • Висше икономическо образование в областта на маркетинга и продажбите;
  • Опит на подобна позиция – минимум 3 г.;
  • Отлична езикова култура;
  • Владеене на румънски език – ниво B2 е задължително изискване;
  • Владеене на английски език - ниво В2 по европейската езикова рамка;
  • Компютърни умения – владеене на MS Office.

Ние предлагаме

  • Стриктно спазване договореностите между страните.
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения.
  • Здравословни и безопасни условия на труд.
  • Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури.
  • Допълнително здравно застраховане.
  • Социални придобивки.

Необходими документи

Автобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфеденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

The company

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD произвежда широка гама от висококачествени хладилници и фризери за търговията и за промишлеността.

Location

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Radinovo

България

Contact person

Grigor Endrev