HAU1 vasil martinov

МОНТАЖНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВОПловдив- Радиново | Job ID 24757

  • Job ID 24757
  • Division Хладилници и фризери
  • Organization Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Area of employment Производство
  • Country България
  • Entry level Професионалисти
  • Type of contract пълен работен ден

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.Изисквания за заемане на длъжността:

  • Образование - средно;
  • Работата е подходяща за ученици над 18 години и студенти;
  • Готовност за работа на смени (трисменен режим - включително нощна смяна).

Основни задължения

  • Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
  • Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
  • Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Необходими документи

автобиография.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Сигурност, стабилност и коректност в Трудово-правните отношения;
  • Брутно възнаграждение над 1500 лв, което включва:

Oсновна работна заплата - 1104 лв.

До 30% бонуси върху основната заплата Добавка за нощен труд – мин. 2,20 лв. на час

Ваучери за храна – 60 лв.

Добавка за поевтинена храна – 40 лв.

  • Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи
  • Богата социална дейност – футбол, фитнес, плуване, тенис на корт, инициативи свързани с подобряване на околната среда и др.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

The company

Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД произвежда широка гама от висококачествени хладилници и фризери за търговията и за промишлеността.

Location

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Radinovo

България

Contact

Ivanka Kazakova

Due to the spread of coronavirus, response times within the application process may be delayed. We would kindly ask you to refrain from sending us any inquiries in this regard. Thank you for your understanding.

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! FAQs

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications