HAU1 volker gross

КОНСТРУКТОР В ОТДЕЛ ПРОИЗВОДСТВЕН ИНЖЕНЕРИНГПловдив- Радиново | Job ID 26408

  • Job ID 26408
  • Division Хладилници и фризери
  • Organization Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Area of employment Администрация
  • Country България
  • Entry level Професионалисти
  • Type of contract пълен работен ден
  • Date of entry 01.03.2021

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Като Конструктор в направление Автоматизация и тестване към отдел Производствен инженеринг Вие ще сте част от световен лидер в производството на охладителна техника. Рамо до рамо с висококвалифицирани специалисти ще допринасяте за създаването на уреди от най-висок клас за нашите милиони потребители по света. Либхер означава сигурност и стабилност. Станете част от нашето семейство.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

  • Проектиране и въвеждане в експлоатация на нестандартно оборудване;
  • Анализиране и разрешаване на проблеми в производството, свързани с нестандартното оборудване;
  • Автоматизация на ръчния и монотонен труд;
  • Автоматизация на процеси в производството с цел намаляване на мускулните натоварвания;
  • Проектиране и изработване на приспособления за улесняване на монтажните дейности по работните места;
  • Подобряване ергономията на работното място;
  • Оптимизиране на процесите;
  • Изготвяне на технически задания и техническа документация;
  • Следене за постигане на целите, спазване на сроковете, разходите по проектите, изискванията за качество и др.;
  • Участие в проекти.

ИЗИСКВАНИЯ

  • Образование – висше техническо в областта на машиностроенето;
  • Владеене на немски и/или английски език – писмено и говоримо – ниво B2/С1 по европейската езикова рамка;
  • Работа с CAD и ERP системи, MS Office;
  • Опит в автоматизация на производството;
  • Познаване на стандартите ISO 9001 и ISO 14001.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи за кандидатстване: автобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

The company

От 1954 г. подразделението Liebherr-Hausgeräte разработва, произвежда и продава широка гама от висококачествени хладилници и фризери. Винаги въодушевяваме клиентите ни с нови предимства и надхвърляме границите на досега възможното. Ние мислим за утре още от днес – винаги една стъпка напред.

Location

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Radinovo

България

Contact

Grigor Endrev

Due to the spread of coronavirus, response times within the application process may be delayed. We would kindly ask you to refrain from sending us any inquiries in this regard. Thank you for your understanding.

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! FAQs

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications