HAU1 tauan cortez galhardo

Производствен инженер/Технолог в отдел Производствен инженерингПловдив- Радиново | Job ID 15754

  • Job ID 15754
  • Division Хладилници и фризери
  • Organization Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Area of employment Изследователска / Развойна дейност
  • Country България
  • Entry level Професионалисти
  • Type of contract пълен работен ден

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Основни задължения

  • Анализира серийното производство;
  • Осъществява на място оптимизации на съществуващите съоръжения и подобрява качеството на работа;
  • Осъществява проектна и пред проектна работа при внедряване на нови производствени съоръжения;
  • Създава и актуализира техническата документация;
  • Изготвя технически задания и техническа документация;
  • Анализира и разрешава проблеми в производството или производствени съоръжения;
  • Участва в развойни проекти;
  • Следи за постигане на целите, спазване срокове, разходите по проектите, изискванията за качество и др.;
  • Следи за спазване на измеримите показатели и стандарти.

Изисквания

  • Образование - висше техническо в областта на машиностроенето и технологиите;
  • Владеене на немски или английски език - писмено и говоримо – минимум ниво В2 по общоевропейската езикова рамка;
  • Познания и опит в работата с CAD и ERP системи и MS Office;
  • Работа с техническа документация.

Ние Ви предлагаме

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи

  • автобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

The company

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD произвежда широка гама от висококачествени хладилници и фризери за търговията и за промишлеността.

Location

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Radinovo

България

Contact

Ivanka Kazakova

Due to the spread of coronavirus, response times within the application process may be delayed. We would kindly ask you to refrain from sending us any inquiries in this regard. Thank you for your understanding.

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! FAQs

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications