HAU1 marc ullmayer

Инженер-дизайнер на охладителни системиRadinovo | Job ID 695

  • Job ID 695
  • Division Domestic Appliances
  • Organization Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Area of employment Research / development
  • Country Bulgaria
  • Entry level Professionals
  • Type of contract full time

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Основни задължения

  • Участва в разработването на технически решения в рамките на развойни проекти.
  • Отговаря за разходите, качеството, сроковете и функционалните характеристики на компоненти, възли и уреди.
  • Разработва охладителни технологични системи, които да отговарят на клиентски изисквания, вътрешни и международни стандарти.
  • Участва в работата с различни платформи за уреди.
  • Отговаря за функционалността на охладителната система и интегриране на хладилните компоненти в продуктови проекти или платформени решения.
  • Участва в непрекъснатия процес на подобрения на хладилните решения.

Изисквания

  • Висше техническо образование – в областта на хладилната техника или машиностроенето;
  • Много добри компютърни умения – MS Office;
  • Добро владеене на немски или английски език - минимум В2 по европейската езикова система.

Ние предлагаме

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Работа в глобални и международни екипи;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи

  • Aвтобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

The company

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD manufactures a large and varied programme of high-quality refrigerators and freezers for domestic and commercial use.

Location

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Radinovo

Bulgaria

Contact

Ivanka Kazakova

Due to the spread of coronavirus, response times within the application process may be delayed. We would kindly ask you to refrain from sending us any inquiries in this regard. Thank you for your understanding.

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! FAQs

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications